Prysznice na polu namiotowym

Tutaj możecie komentować nowinki pojawiające się na naszych stronach

Moderatorzy: Angelina, pączysław, joseph, Remek, Marian_PP, klax, Putin, Chrabja, ziaba, Mecc, ania_loki, SzerszeN, blubi

Prysznice na polu namiotowym

Postprzez Fundacja WOŚP w Czw Maj 07, 2009 16:06

Pisaliśmy już o tym, że po raz pierwszy powstanie specjalne pole kempingowe (patrz nowina) dla zmotoryzowanych i nie tylko. Będą na nim osobne toalety, prysznice, będzie, można się tam podłączyć do prądu. Pomysł ten wyszedł głównie od zmotoryzowanych Woodstockowiczów z Niemiec. Do tej pory żadna firma nie chciała podjąć się organizacji takiego miejsca które musi spełniać wszystkie wymogi związane z pobieraniem opłaty za takie miejsce. Firma TOI TOI, która od początku zabezpiecza Przystanek Woodstock od strony sanitarnej w tym roku zorganizuje kemping i życie pokaże jakie będzie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę.

Przy okazji wyluzujcie z komentarzami na forum ponieważ jest to prawo wyboru czy ktoś przyjeżdża na Przystanek Woodstock limuzyną, trabantem, pociągiem czy autostopem. To prawo wyboru sposobu bycia, ale także komfortu. Tak jak nie chcielibyśmy Was zmusić do tego aby na całym Przystanku było to samo jedzenie, więc jest ono różne - tańsze i droższe.

Tylko w Polsce pole namiotowe mamy przed sceną! Zazwyczaj są to dwa odległe od siebie punkty, i na bardzo wielu festiwalach w Europie takie płatne kempingi są organizowane. I nie trzeba być zmotoryzowanym aby się złożyć i jeżeli będzie taka ochota wynająć miejsce na kempingu.

I teraz nowa wiadomość - Firma TOI TOI uruchomi płatne prysznice na polu namiotowym przed sceną. Oglądałem, są to bardzo nowocześnie skonstruowane kabiny, w których zapewniona będzie ciepła woda przez 24 h dobę i które według firmy będą mogły pracować non stop. Życie pokaże czy trzeba będzie takich prysznicy postawić za rok więcej, czy będzie potrzeba większego komfortu, czy same kabiny się sprawdzą i czy opłata w wysokości 5 zł jest dla obu stron korzystna.

Kiedy obejrzałem także w Firmie TOI TOI toalety dla muzyków i naszych gości na ASP, to wrażenie było ogromne. Przypomniałem sobie zaplecze z pierwszych Przystanków gdzie Artysta co najwyżej mógł usiąść w namiocie i czekać do swojego występu.

Jeszcze kilka lat temu trudno było mówić o standardach w stosunku co do muzyków ze świata. Dzisiaj każdy taki element czy to dla artystów czy dla Woodstockowiczów buduje nasz Festiwal jako profesjonalnie i bardzo przyjaźnie skonstruowaną imprezę, a jest to bardzo ważne kiedy się rozmawia z menedżmentem takich muzyków jak chociażby Guano Apes, Futureheads, czy Sham 69.

Tak więc Panie i Panowie Przystanek Woodstock „robi się” bardzo mocno dla ducha i dla ciała, a zostało już niecałe trzy miesiące.

(Jurek)

Złoty TOI TOI podarowany Jurkowi w czasie Przystanku Woodstock 2007 (fot. P.Kieplin)

Awatar użytkownika
Fundacja WOŚP
Adminek

Dołączenie: Czw Paź 13, 2005 16:14

Re: Prysznice na polu namiotowym

Postprzez Lady_Makbet w Czw Maj 07, 2009 16:41

No i co? Woodstockowe marudy robiące najwięcej piany zadowolone?
Awatar użytkownika
Lady_Makbet
Ekspert

Dołączenie: Pią Lip 14, 2006 02:42
Miejscowość: Lublin

Postprzez jahu w Czw Maj 07, 2009 17:01

Jeśli chodzi o mnie to tak ;) A co do luzowania - a to już nie można powiedzieć że coś się nie podoba? Nie chodzi mi o wątek ogrodzeniowy tylko generalnie....
Awatar użytkownika
jahu
Ekspert

Dołączenie: Czw Kwi 29, 2004 16:06
Miejscowość: Gliwice

Postprzez Hansaja w Czw Maj 07, 2009 17:04

Zadowolone być powinny. O ile faktycznie ciepła woda będzie. Wiele osób to ratuje, a nie zawsze ma się siłę dwa razy jeździć do miasta, żeby wziąć prysznic (nie z własnej wygody, ale potrzeb częstszego dbania o higienę w niektórych dniach - i nie w łaźni 6-osobowej...)
"(...) nie musisz się spieszyć, spieszą się tylko głupcy, którzy wierzą, że gdzieś i po coś można zdążyć."
- Halina Poświatowska, Opowiesć dla Przyjaciela
Awatar użytkownika
Hansaja
Ekspert

Dołączenie: Pią Gru 07, 2007 21:32
Miejscowość: Zabrze/Opole

Postprzez Szczepek__ w Czw Maj 07, 2009 17:05

No i fajnie :) Obydwie strony będą zadowolone.
Szczepek__
Nowicjusz

Dołączenie: Śro Sie 06, 2008 22:32

Postprzez timo w Czw Maj 07, 2009 17:11

ma to sens :) WRESZCIE! tylko cena moim zdaniem ciut wysoka... ale tez nie zaporowa. jest OK :)
Awatar użytkownika
timo
Ekspert

Dołączenie: Pon Maj 23, 2005 17:36
Miejscowość: Olesno/Opole

Postprzez Szczepek__ w Czw Maj 07, 2009 17:19

A nie płaciło się przypadkiem 5 zł za prysznic w mieście? Cena fair - płacisz tyle samo, a nie płacisz za bilet autobusowy bądź też zaoszczędzasz prawie godzinę na dojście tam i z powrotem.
Szczepek__
Nowicjusz

Postprzez klax w Czw Maj 07, 2009 17:19

timo napisał(a):ma to sens :) WRESZCIE! tylko cena moim zdaniem ciut wysoka... ale tez nie zaporowa. jest OK :)

shell swiadczyl uslugi w identycznej cenie ...

bez głosu
Awatar użytkownika
klax
Adminek

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 13:05
Miejscowość: Pankowa kraina / Zakobierzyce a dokładniej to Lublin

Postprzez Szczepek__ w Czw Maj 07, 2009 17:34

W sumie niepotrzebnie się odzywałem, Timo powiedział, że jest OK. Nie ma co zaczynać dyskusji nad ceną... :P
Szczepek__
Nowicjusz

Postprzez whatever666 w Czw Maj 07, 2009 18:45

No i super extra i w ogóle świetnie ;-) Z płatnego pola nie skorzystam, ale z takich pryszniców bardzo jego mać chętnie ^^
Awatar użytkownika
whatever666
Zaawansowany

Dołączenie: Nie Mar 23, 2008 21:50
Miejscowość: zależy, jak leży

Postprzez kondon w Czw Maj 07, 2009 18:53

TOJ TOJ? mi sie zawsze wydawalo, ze TOI TOI O.o
Awatar użytkownika
kondon
Ekspert

Dołączenie: Pon Kwi 07, 2008 03:19
Miejscowość: Olsztyn city ;)

Postprzez esiak w Czw Maj 07, 2009 19:24

ee cena luz ;) i tak będzie kolejka jak po wrzątek ;) hyhyhy
Pozdrawiam :)
Inne czasy, inni wodzowie...
Awatar użytkownika
esiak
Nowicjusz

Dołączenie: Pią Mar 03, 2006 14:18
Miejscowość: Rzeszów

Postprzez refaston w Czw Maj 07, 2009 21:43

Jeśli rzeczywiście cena będzie taka jak podano, to na pewno będzie tam duży ruch :)
Cena porównywalna do cen na mieście czyli OK.
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.
Awatar użytkownika
refaston
Zaawansowany

Dołączenie: Pon Lut 02, 2009 15:20
Miejscowość: Zielona Góra

Postprzez Pyrovatis w Czw Maj 07, 2009 22:31

O kurcze, super :) Chociaż kąpiel w tej zimnej wodzie o 22 po koncercie i potem powrót w samych slipkach przez całe pole namiotowe (bo skakało się w błocku) jest ciekawym przeżyciem ;)

Bardzo fajna inicjatywa z tymi prysznicami i już jestem pewien, że to miejsce będzie nieźle okupywane, wiec może teraz zrobimy zapisy? :lol:
Basieńka: "Jestem brudna jak nigdy, ale jest zaje%&ście!!!" x]

"Things you have owns you"

Brudasy do domu!! Nie ma takiego łudstoka!! :D
Awatar użytkownika
Pyrovatis
Ekspert

Dołączenie: Wto Lip 15, 2008 21:07
Miejscowość: Goleszów

Postprzez Crann w Czw Maj 07, 2009 22:40

Super :)
Ciesze się że to co na forum jest pisane trafia często wprost do Jurka...
Dzięki wielkie!!
Cena 5 zł chyba najniższa z możliwych za taki bajer :wink:
:D
Awatar użytkownika
Crann
Ekspert

Dołączenie: Sob Lip 08, 2006 16:22
Miejscowość: Żywiec

Postprzez KRZYSIEK w Czw Maj 07, 2009 22:54

I luksus. Dla każdego coś dobrego. 5 zł i nie trzeba lecieć z tobołami na prysznic do miasta.
Teraz przyjadę te osoby które bardzo często przyczyn zdrowotnych nie mogły. Zarówno pole kempingowa jak i prysznic to wielki plus. A "woodstockowy chuligan" dalej może taplać się w błocie :twisted:
Nowy Woodstock XVII

„Ludzie może byśmy coś wymyślili ?”
J. Owsiak
I'm at a place called V(ert)igo
Awatar użytkownika
KRZYSIEK
Ekspert

Dołączenie: Śro Sie 25, 2004 12:17
Miejscowość: Lubycza Król.

Postprzez lucyfrecja w Pią Maj 08, 2009 00:23

Dla mnie rewelacja! Naaareszcie! :mrgreen: Co do ogrodzenia to chyba logiczne, że jakieś musi chyba być, aby nad tym zapanować.
lucyfrecja
Nowicjusz

Dołączenie: Pią Maj 08, 2009 00:18

Postprzez lucyfrecja w Pią Maj 08, 2009 00:25

I jeszcze do posta powyżej - powody zdrowotne, w moim przypadku prysznice w mieście to był dramat - kwestia dostania się do miasta.
lucyfrecja
Nowicjusz

Dołączenie: Pią Maj 08, 2009 00:18

Postprzez powk w Pią Maj 08, 2009 01:09

Lady_Makbet napisał(a):No i co? Woodstockowe marudy robiące najwięcej piany zadowolone?

zadowolone :D:D:D

nie wiem ile będzie tych pryszniców ale już dziś wiem jedno, kolejki będą masakryczne

świetnie, że będą (prysznice) :D

w prawdzie ogrodzeń to nie zlikwiduje ale szczerze mówiąc, jak na chwilę obecną to "mi to lotto"
różni ludzie, różne potrzeby
ale dalej uważam, ze to taki trochę "niewoodowy" pomysł (to oczywiście odnośnie płatnego pola)
Awatar użytkownika
powk
Ekspert

Dołączenie: Pią Maj 26, 2006 08:55
Miejscowość: Zabrze

Postprzez camarilla_filth w Pią Maj 08, 2009 01:18

klax napisał(a):
timo napisał(a):ma to sens :) WRESZCIE! tylko cena moim zdaniem ciut wysoka... ale tez nie zaporowa. jest OK :)

5 zł za prysznic było zawsze na shellu i co najlepsze za umycie rąk 50 gr! ...
Cena jak dla mnie świetna. I dobrze, że nie trzeba będzie latać do miasta... i chyba też w kolejce nie będzie trzeba czekac po 6 h tak jak na shellu :D
14-16.11.2008 - szkolenie PP - Szadowo - Młyn :mrgreen:
w najpiękniejszym miejscu na Ziemi - na 15stym Przystanku Woodstock! :D :D :D
Awatar użytkownika
camarilla_filth
Ekspert

Dołączenie: Czw Maj 25, 2006 21:02
Miejscowość: żmigród/wrocław

Postprzez Hubertosz Bartner w Pią Maj 08, 2009 09:59

No spoko, argumentacja Jurka do mnie trafia, tylko jedno pytanie: co oznacza dokładnie " firma TOI TOI uruchomi płatne prysznice na polu namiotowym przed sceną"?(czyli gdzie dokładnie:|?....)
Hubertosz Bartner
Nowicjusz

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2009 19:55

Postprzez Lady_Makbet w Pią Maj 08, 2009 10:35

Hubertosz Bartner napisał(a):No spoko, argumentacja Jurka do mnie trafia, tylko jedno pytanie: co oznacza dokładnie " firma TOI TOI uruchomi płatne prysznice na polu namiotowym przed sceną"?(czyli gdzie dokładnie:|?....)

tam gdzie były kible?
Awatar użytkownika
Lady_Makbet
Ekspert

Dołączenie: Pią Lip 14, 2006 02:42
Miejscowość: Lublin

Postprzez timo w Pią Maj 08, 2009 10:44

klax napisał(a):

mozliwe, nie wiem ;) bedac 5 razy w kostrzynie na shellu bylem raz po piwo, z przysznica zawsze korzystalem w miescie :)
Awatar użytkownika
timo
Ekspert

Postprzez Adrian84 w Pią Maj 08, 2009 11:31

Noooooo tego było trzeba!!! Wielkie pokłony, super pomysł a i cena nie jest wygórowana. Tak trzymać!
Suspended in dusk
Awatar użytkownika
Adrian84
Zaawansowany

Dołączenie: Pią Maj 11, 2007 12:36

Postprzez zubil w Pią Maj 08, 2009 16:48

Fundacja WOŚP napisał(a):(...)
Przy okazji wyluzujcie z komentarzami na forum (...)

Jestem wyluzowany jak tutejsi moderatorzy.
Co tam na forum? Dalej nie żyje?
Awatar użytkownika
zubil
Uzależniony

Dołączenie: Wto Lip 13, 2004 23:25
Miejscowość: Sanhedryn Zua

Postprzez eR w Pią Maj 08, 2009 23:48

post wymoderowany - klax
eR
Nowicjusz

Dołączenie: Pon Maj 08, 2006 20:01

Postprzez zubil w Sob Maj 09, 2009 10:44

zubil napisał(a):
Fundacja WOŚP napisał(a):(...)
Przy okazji wyluzujcie z komentarzami na forum (...)

Jestem wyluzowany jak tutejsi moderatorzy.

eR napisał(a):post wymoderowany - klax

LOL, epic.
Co tam na forum? Dalej nie żyje?
Awatar użytkownika
zubil
Uzależniony

Dołączenie: Wto Lip 13, 2004 23:25
Miejscowość: Sanhedryn Zua

Postprzez POGOdny w Sob Maj 09, 2009 12:09

Prysznice będą uruchomione 24h? W takim razie mam nadzieję, że kąpiel o 4 w nocy (a może wg Woodstockowego zegara powinienem napisać o 4 wieczorem) wyeliminuje problem kilometrowych kolejek.
Awatar użytkownika
POGOdny
Nowicjusz

Dołączenie: Pon Lip 09, 2007 11:37
Miejscowość: Poznań

Postprzez stefankmiot w Nie Maj 10, 2009 00:20

Super! W końcu będzie można prawie normalnie się wykąpać, nikt do namiotu się nie włamie (prawdapodobnie) i nie poskacze po samochodzie.
stefankmiot
Nowicjusz

Dołączenie: Pią Mar 09, 2007 21:52
Miejscowość: Wrocław

Postprzez timo w Nie Maj 10, 2009 10:46

stefankmiot napisał(a):Super! W końcu będzie można prawie normalnie się wykąpać, nikt do namiotu się nie włamie (prawdapodobnie) i nie poskacze po samochodzie.

to tym wykąpanym osobom nikt sie nie "włamuje" do namiotu i nie skacze po samochodzie? bo nie widzę związku...
Awatar użytkownika
timo
Ekspert

Postprzez CzarnaFuria w Nie Maj 10, 2009 13:04

timo napisał(a):
stefankmiot napisał(a):Super! W końcu będzie można prawie normalnie się wykąpać, nikt do namiotu się nie włamie (prawdapodobnie) i nie poskacze po samochodzie.

to tym wykąpanym osobom nikt sie nie "włamuje" do namiotu i nie skacze po samochodzie? bo nie widzę związku...

Bo się nie myjesz , to nie widzisz :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ;) ;) ;) ;) ;) :)

"I teraz nowa wiadomość - Firma TOI TOI uruchomi płatne prysznice na polu namiotowym przed sceną. "

To mi się podoba :mrgreen: Ale forma zapisu zdania jest taka, jakby prysznice mialy stać pod samą sceną...to byłoby co najmniej ciekawe :lol: Tłum ludzi niosących na rękach prysznicotoja... Kamera zaglądająca do niego z wyciągnika...Oczywiście delikwent byłby cały czas w środku... :twisted: :mrgreen: :roll:
"Haaa-shhh!" Finał 2010 / "UuuUuuuUuuuUuuu-U:Jurek Owsiak" . Finał 2011 :D :)
Awatar użytkownika
CzarnaFuria
Uzależniony

Dołączenie: Sob Lip 03, 2004 19:44

Postprzez stefankmiot w Nie Maj 10, 2009 14:03

DO PRZECIWNIKÓW PŁATNEGO POLA!

Nie każdy niestety ma już 19, czy 20 lat.
Pomyślcie sobie, czy Wasi rodzice pojechaliby na Woodstock wiedząc, że nie ma ciepłej wody i w każdej chwili ktoś może okraść ich namiot. Bardzo wielu moich znajomych nie jeździ z tego względu, że nie maja się jak tam wykąpać, a ci z małymi dziećmi kombinują na wszystkie strony jakby tu podgrzać im jedzenie bez prądu.

Rozumiem, że wielu z Was oszczędza za wszelką cenę, ale ja np. wolałbym zapłacić parę groszy więcej i zjeść jakiś porządny obiad, bo chyba zgodzicie się ze mną, że w każdej budce z jedzeniem jest to samo "śmieciowe" żarcie. Dlaczego by nie pójść wzorem festiwali "umpa - umpa" i postawić paru barów wegetariańskich? Firmy gastronomiczne, które wystawiają swoje stoiska idą na łatwiznę, a zapotrzebowanie na coś innego jest duże.
Powiecie - przecież jest jedzenie u Krishny! Tak, ale nie każdy ma na tyle sprawny żołądek, żeby jeść to przez cały dzień. Nie oszukujmy się - biega się po nim do kibelka dość często. Poza tym jedzenie u Krishny jest to samo od lat, a jeść codziennie, przez kilka dni to samo nie jest czymś przyjemnym.

Wracając do kwestii płatnego pola. Pojawiły się głosy, że zostaje otwarte coś co jest płatne (!) i jak to może mieć miejsce na takiej, darmowej imprezie. Za darmo nie ma nic, a Orkiestry nie stać na ciepłą wodę i prąd dla wszystkich, bo przecież za wszystko płaci. Nawiasem mówiąc za powyrywane popielniczki z pociągów dla Waszej przyjemności też.
Może uznacie mnie za starego marudę, ale 2 lata temu miałem ochotę takiego jednego przekazać sokistom, kiedy "dla jaj" pociągnął za hamulec w pociągu. Mało brakowało, a Woodstock spędziłby w innym miejscu. Dlaczego o tym piszę? Bo narzekacie, że za coś trzeba płacić, a sami powodujecie szkody za które płacić musi ktoś inny.
Czy w domu macie ciepłą wodę za darmo? Może powiecie tak, bo rodzice płacą, ale pamiętajcie, że na starość to Wy będziecie opłacać rachunki rodzicom, bo na emeryturę nie ma co liczyć.

Nie każdego, kto chce mieś prysznic stać na własny samochód kempingowy, więc uważam, że pomysł płatnego pola jest idealny. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Piszecie, że będą spać tam burżuje? Może po prostu wolą się przespać na polu na którym żaden menel się nie wbije im do namiotu, zamiast wydać kasę na kolejnego jabola.

Nie mówcie więc o tolerancji, jeżeli nie jesteście tolerancyjni dla tych, który zamiast imprezować co wieczór na ławce wolą pracować, żeby pieniądze wydać na coś przyjemnego z czego nie zostanie tylko kac i zarzygany trawnik pod namiotem.
stefankmiot
Nowicjusz

Postprzez timo w Nie Maj 10, 2009 16:40

Shade napisał(a):
timo napisał(a):

Bo się nie myjesz , to nie widzisz :lol: :lol: :lol: :mrgreen: ;) ;) ;) ;) ;) :)

no wlasnie wrecz przecwinie, codziennie ;) poza tym wlasnie jakbym sie nie myl, to mnie powinni okradac i skakac po aucie, a jakos mi sie - odpukac (puk puk) - przez 7 lat nie zdarzylo.
Awatar użytkownika
timo
Ekspert

Postprzez klax w Pon Maj 11, 2009 17:47

bez głosu
Awatar użytkownika
klax
Adminek

Dołączenie: Wto Mar 25, 2008 13:05
Miejscowość: Pankowa kraina / Zakobierzyce a dokładniej to Lublin

Postprzez stefankmiot w Pon Maj 11, 2009 21:39

Tak, czy siak - ja już czekam na formularz. Nawiasem mówiąc znam nawet ludzi, którzy nie lubią spać w namiotach i wynajmują od miejscowych pokoje, czy śpią w okolicznych hotelach (o ile jest miejsce). Nie każdy lubi spartańskie warunki.
stefankmiot
Nowicjusz

Postprzez stefankmiot w Pon Maj 11, 2009 21:43

timo napisał(a):
no wlasnie wrecz przecwinie, codziennie ;) poza tym wlasnie jakbym sie nie myl, to mnie powinni okradac i skakac po aucie, a jakos mi sie - odpukac (puk puk) - przez 7 lat nie zdarzylo.

Nie życzę Ci złego, ale nam pewnego razu paru debili przebiegło się po nowym aucie, a leasing do płacenia został. Na dachu ślady zostają na stałe.
stefankmiot
Nowicjusz

Postprzez Hansaja w Pon Maj 11, 2009 21:51

stefankmiot napisał(a):Nie życzę Ci złego, ale nam pewnego razu paru debili przebiegło się po nowym aucie, a leasing do płacenia został. Na dachu ślady zostają na stałe.

Idioci zdarzają się wszędzie, nie unikniesz tego. Nigdy nie wybrałabym się na jakikolwiek festiwal, który nie zapewnia parkingu strzeżonego nowym, niespłaconym jeszcze samochodem. Mądry Polak po szkodzie, niestety...
"(...) nie musisz się spieszyć, spieszą się tylko głupcy, którzy wierzą, że gdzieś i po coś można zdążyć."
Awatar użytkownika
Hansaja
Ekspert

Postprzez Rene+ w Wto Maj 26, 2009 03:05

Z moich spostrzeżeń wynika,że płatne odgrodzone pole namiotowe to jedno, a płatne prysznice na polu namiotowym to drugie,bo widać że niektórzy mylą jedno z drugim.
Moim zdaniem pomysł bardzo dobry, jeden i drugi. Do tej pory zastanawiałam się czy nie wykupić sobie takiego pola, ale skoro poza tym będą prysznice to teraz mam wątpliwości...
Jeśli chodzi o cenę jednorazowego prysznica, to uważam że jest w sam raz, a Ci co uważają że wygórowana,to i tak raczej będą woleli wypić 1,5 browara więcej niż się wykąpać. Nikt nikogo nie zmusza do toalety.
Tak się składa,że kilka razy byłam na Przystanku, raz bez namiotu, raz z namiotem, ale tak czy siak jakoś sobie człowiek dawał radę z kąpielą czy bez,ale jeśli jest możliwość wykupienia miejscówy, to czemu z niej nie skorzystać? Nasuwa mi się również pytanie, dlaczego tak bardzo niektórzy bulwersują się odnośnie takiego pomysłu,a nie widzą coraz bardziej powiększającej się liczby kramarzy, gdzie co druga osoba chodzi w nowo zakupionej koszulce (jak na odpuście)? Po prostu czasy się zmieniają , i nic już nie będzie tak jak dawniej. Jestem nawet za wprowadzeniem opłat za wstęp, może w jakimś stopniu wyeliminowało by to liczbę ludzi, którzy przychodzą tylko po to aby kraść!!!!Poza tym myślę, że Woodstock jest (tak jak się to mówi) podziękowaniem za WOŚP, a mogę sobie dać rękę uciąć, że Ci co piszą negatywy, to ludzie, którzy grosza nie rzucili, i są za młodzi aby to wszystko ogarnąć, zrozumieć.To festiwal dla wszystkich, rozumnych ludzi!!I nie twórzmy nowych podziałów, bo te rodzą się w nas samych, czyli poszczególnych jednostkach.
Jestem za!!
Rene+
Nowicjusz

Dołączenie: Wto Maj 26, 2009 01:27

Postprzez Mecc w Wto Maj 26, 2009 07:43

Rene+ napisał(a):...a mogę sobie dać rękę uciąć, że Ci co piszą negatywy, to ludzie, którzy grosza nie rzucili, i są za młodzi aby to wszystko ogarnąć, zrozumieć.

No to sie przezwyczajaj do zycia bez reki ;)
JUŻ ZNOWU NIE MAM BANA :P
Awatar użytkownika
Mecc
Moderatorek

Dołączenie: Pią Mar 19, 2004 19:43
Miejscowość: Kwidzyn

Postprzez konrad1f w Nie Maj 31, 2009 23:03

przydałby się jeszcze płatny kibel ale z gwarancją czystości i "nieprzewrócenia" no i braku kolejki :D
mógłbym nawet ze 2zł zapłacić za "dwójkę" :D
http://www.high.com.pl - Motocyklowa Szkoła Jazdy Poznań
Awatar użytkownika
konrad1f
Nowicjusz

Dołączenie: Pią Mar 26, 2004 22:50
Miejscowość: kościan/poznań

Postprzez wishnight w Pią Cze 12, 2009 22:04

Gdzie sa dalsze informacje? Gdzie jest cennik? Gdzie mozna zamowic miejsce...? Szukam i szukam na calej stronie... czy ja czegos nie dostrzegam... :roll: Ma ktos podpowiedz...?
wishnight
Nowicjusz

Dołączenie: Pią Cze 12, 2009 21:53

Postprzez Mecc w Pią Cze 12, 2009 22:20

Poprostu jeszcze nie ma, mozna sie tego latwo domyslic ;)
JUŻ ZNOWU NIE MAM BANA :P
Awatar użytkownika
Mecc
Moderatorek

Dołączenie: Pią Mar 19, 2004 19:43
Miejscowość: Kwidzyn

Postprzez bacardi w Nie Cze 21, 2009 23:47

pommysl jak najbardziej ok, o ile takie obiekty beda pilnowane, bo wiadomo jak niektore toje koncza swoj zywot;/

mam jeszcze pytanie - gdzie zostanie umieszczone to platne pole namiotowe??
To nie moje są słowa - to legenda ludowa
Awatar użytkownika
bacardi
Nowicjusz

Dołączenie: Sob Cze 24, 2006 00:18
Miejscowość: Tbg:)

Postprzez michau w Pon Cze 22, 2009 00:17

http://www.forum.wosp.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=10121&start=200#p539118
klax napisał(a):z tego co mi wiadomo płatne pole namiotowe będzie umiejscowione tam gdzie w tamtym roku wojsko :)
Muzyka jest moim samolotem.
Awatar użytkownika
michau
Zaawansowany

Dołączenie: Pon Kwi 13, 2009 23:53
Miejscowość: VVidacz k. Krosna

Postprzez Hansaja w Pon Cze 22, 2009 10:52

michau napisał(a):http://www.forum.wosp.org.pl/viewtopic.php?f=13&t=10121&start=200#p539118
klax napisał(a):z tego co mi wiadomo płatne pole namiotowe będzie umiejscowione tam gdzie w tamtym roku wojsko :)

A to nie jest tak czasem wątek, ktory płatnego pola nie dotyczy? Podobno mają być osobne, płatne prysznice również dla tych, którzy z płatnego pola nie korzystają.
Awatar użytkownika
Hansaja
Ekspert

Postprzez dzemek w Pon Cze 22, 2009 14:03

Dokładnie Hansaja. Jak czytamy w pierwszym poście tego tematu od Fundacji:
Fundacja WOŚP napisał(a):Pisaliśmy już o tym, że po raz pierwszy powstanie specjalne pole kempingowe[...]

I teraz nowa wiadomość - Firma TOI TOI uruchomi płatne prysznice na polu namiotowym przed sceną. Oglądałem, są to bardzo nowocześnie skonstruowane kabiny, w których zapewniona będzie ciepła woda przez 24 h dobę i które według firmy będą mogły pracować non stop. Życie pokaże czy trzeba będzie takich prysznicy postawić za rok więcej, czy będzie potrzeba większego komfortu, czy same kabiny się sprawdzą i czy opłata w wysokości 5 zł jest dla obu stron korzystna.

Rozumiem przez to, że prysznice będą płatne dla pola nie płatnego (ale to skomplikowane robi się :P ). Poprostu Bacardi w złym wątku zadał to pytanie :wink:
"Gdy na około nie ma nic, bo nic już tutaj nie zostało, na zdjęciu, w książkach zobacz to;
jak życie kiedyś wyglądało; tutaj, tutaj
Ja wiem, Ty wiesz
Ja wiem, Ty wiesz"
Awatar użytkownika
dzemek
Ekspert

Dołączenie: Sob Lis 12, 2005 20:13
Miejscowość: Tychy

Postprzez michau w Pon Cze 22, 2009 22:35

Wiem, że te prysznice są z polem namiotowym i bez pola, ale to z jednej firmy i raczej będą blisko siebie ("przed sceną" to jest prawie cały Przystanek).
Ale to tylko moje domysły i nie chciałbym nikogo wprowadzać w błąd.
Muzyka jest moim samolotem.
Awatar użytkownika
michau
Zaawansowany

Dołączenie: Pon Kwi 13, 2009 23:53
Miejscowość: VVidacz k. Krosna

Postprzez slav247 w Czw Lip 02, 2009 10:39

Prysznice będą pewnie blisko kranów, podłączone do tej samej rury z wodą.
2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012... ciągle w grze.
WOODSTOCK MY LIFE!
Awatar użytkownika
slav247
Nowicjusz

Dołączenie: Śro Lip 01, 2009 11:12

Postprzez vanilla-bear w Czw Lip 09, 2009 16:17

Sweet:) Mam nadzieję tylko, że nie będzie żadnych burd, że ktoś tam za długo się myje i nie bedzie jakichś kopniaków w prysznice czy coś... Ogólnie wreszcie jak będzie możńa się umyć od stóp do głów:-) Pozdrawiam.
http://www.juliette-lewis-music.pun.pl - nowe pl forum na temat Juliette Lewis i jej projektów muzycznych... - Zapraszam do rozkręcania
Awatar użytkownika
vanilla-bear
Nowicjusz

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2009 19:08
Miejscowość: Łódź

Postprzez slav247 w Pią Lip 10, 2009 13:40

vanilla-bear napisał(a):Sweet:) Mam nadzieję tylko, że nie będzie żadnych burd, że ktoś tam za długo się myje[...]

Będzie opłata 5zł pewnie za trzy albo pięć minut, a jak ktos bedzich chciał dłużej to kolejne 5zł.
2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012... ciągle w grze.
WOODSTOCK MY LIFE!
Awatar użytkownika
slav247
Nowicjusz

Dołączenie: Śro Lip 01, 2009 11:12

Następna

Powróć do Komentarze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników